Prekės kodas: LYGUMUZIEDAI-010
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
ŽOLELIŲ ARBATA "Linkėjimai iš Lietuvos" (30 g)
GEROS NUOTAIKOS, SPALVINGŲ AKIMIRKŲ IR ĮKVEPIANČIŲ TIKSLŲ!
Žolelių arbata iš vitamininių arbatų kolekcijos - ypač gaivi. Tinka šventinei dienai. Aromatingos, kvepiančios lauktuvės iš Lietuvos.
Kilmės šalis: | Lietuva |
Gamintojas: | Lygumų žiedai |
ŽOLELIŲ ARBATA "Linkėjimai iš Lietuvos" (30 g)
GEROS NUOTAIKOS, SPALVINGŲ AKIMIRKŲ IR ĮKVEPIANČIŲ TIKSLŲ!
Žolelių arbata iš vitamininių arbatų kolekcijos - ypač gaivi. Tinka šventinei dienai. Aromatingos, kvepiančios lauktuvės iš Lietuvos.
Patariama: aromatingesnės arbatos paruošimui pakanka užplikyti puodelyje. Juodieji serbentai paskleis savo aromatą, jei užplikysite arbatinuke ir 10-15 min. palaikysite šiltai.
Galima užpilti ir antrą kartą, įdėjus žiupsnelį naujų žolelių.
Grynasis kiekis: 30 gramų
Sudedamosios dalys: vaistinė melisa; raudonėlio žiedai; juodųjų serbentų viršūnélés su žiedais; raugerškio lapai su uogomis; šeivamedžio žiedai; bijūnų žiedlapiai; saulėgrąžų žiedlapiai
Laikymas: žolelių mišinį laikyti sausoje ir tamsioje vietoje. Pakuotę visada uždaryti dėl vaistinių savybių ir aromato išsaugojimo.
Pasak liaudies medicinos, galima šios arbatos atskirų sudedamųjų dalių nauda sveikatai:
Melisa liaudies medicinoje vartojama esant daugeliui sutrikimų. Ji pasižymi miegą gerinančiomis, migrenos ir mėnesinių ir kitu skausmus malšinančiomis savybėmis, taip pat vartojama norint sustiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerinti virškinimą, padeda išspręsti odos problemas.
Raudonėlis kaip vaistinis augalas naudojamas pakankamai plačiai: kvėpavimo takų negalavimams, atsiradus virškinamojo trakto sutrikimams, šlapimo takų problemoms spręsti ar palengvinti menstruacijų skausmus.
Juodųjų serbentų lapai liaudies medicinoje naudojami: peršalimai, avitaminozė, aterosklerozė, padidintas kraujo spaudimas, podagra, reumatas, hemorojus, akmenys inkstuose, šlapimo takų susirgimai, kepenys, infekciniai susirgimai lydimi kraujo išsiliejimų ir kraujavimo, dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opaligė, gastritas, angina, bronchinė astma, egzemos, neodermitai, limfinių mazgų tuberkuliozė.
Bijūnai nuo seno vartojami Tibeto bei kinų medicinoje nuo skrandžio negalavimų, menstruacijų skausmų bei nervų ligoms gydyti.
Raugerškis tinka sergant šlapimo takų ligomis, kolitu, nuo viduriavimo.
Saulėgrąžos žiedai vartojami esant viršutinių kvėpavimo takų uždegimams, kaip nekenksminga temperatūros mažinimo priemonė esant bet kokiai infekcijai.
Šeivamedžio žiedai yra naudojami tik pajutus pirmuosius peršalimo simptomus, kylant temperatūrai, laužant kaulus. Taip pat šeivamedis turi savybių mažinti temperatūrą, lengvinti atsikosėjimą, varyti šlapimą, dezinfekuoti.
Galimos vaistažolių ir kitų augalų gydomosios savybės yra pateiktos tik informaciniais tikslais remiantis liaudies medicinos žiniomis. Už turinį neatsakome. Prieš vartojant vaistažolių ar kitų augalų arbatą, kavą, ar mišinį, rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.