Prekės kodas: LIETUVOSZIEDAI-001
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
ARBATA "Mylimai draugei", 50 g
Žolelių arbata iš serijos "Lietuvos žiedų arbatos". Moterims, kurios svajoja....
Geriausios žolelės - svarbiausiai - moters sveikatai.
Ši vaistažolių arbata su gražiu, pieštu dizainu ir užrašu "Mylimai draugei" gali būti puiki dovana arbatą mėgstančiai artimai draugei gimtadienio ar Kalėdų proga.
Kilmės šalis: | Lietuva |
ARBATA "Mylimai draugei", 50 g
Žolelių arbata iš serijos "Lietuvos žiedų arbatos". Moterims, kurios svajoja....
Geriausios žolelės - svarbiausiai - moters sveikatai.
Ši vaistažolių arbata su gražiu, pieštu dizainu ir užrašu "Mylimai draugei" gali būti puiki dovana arbatą mėgstančiai artimai draugei gimtadienio ar Kalėdų proga.
Sudedamosios dalys: mėlynžiedė liucerna; baltažiedė notrelė; agurklių žiedynai; gauromečio lapai ir žiedai; kraujažolių žiedai; liepų lapai ir žiedai; vaistinis šalavijas; pipirmėtė, medetkų žiedai; raudonasis dobilas; dvimečių nakvišų žiedai
Vartojimas: žiupsnelį žolelių užplikyti karštu vandeniu ir palaikyti šiltai 10-15 min. Galima užpilti ir antrą kartą, įdėjus žiupsnelį nauju žolelių.
Laikymo sąlygos: žolelių mišinį laikyti sausoje vietoje. Pakuotę visada uždaryti dėl vaistinių savybių ir aromato išsaugojimo. Geriau perpilkite į savo tarą.
Grynasis kiekis: ne mažiau kaip 50 gramų
Pasak liaudies medicinos, galima šios arbatos atskirų sudedamųjų dalių nauda sveikatai:
Vaistinė agurklė liaudies medicinoje vartojama bendrai organizmo būklei stiprinti, padėti atsistatyti kepenims, esant raumenų ir sąnarių skausmams.
Mėlynžiedė liucerna yra tinkama inkstų akmenligei, skrandžio opoms gydyti, efektyviai gerina širdies veiklą. Augalo preparatais galima sumažinti menopauzės simptomus. Mėlynžiedės liucernos preparatų nerekomenduojama vartoti asmenims, sergantiems reumatu, autoimuninėmis ligomis, vilklige, ketinantiems kaitintis saulėje ar soliariume.
Baltažiedė notrelė pasižymi uždegimo slopinimo poveikiu, tinka žaizdų gydymui. Kadangi pasižymi kraujavimą stabdančiu poveikiu, rekomenduojama moterims, kurių gausios menstruacijos.
Gaurometis pasižymi analgetiniu, antimikrobiniu, antioksidaciniu, priešuždegiminiu ir antihiperandrogeniniu poveikiu, kas labai teigiamai veikia ir visą organizmo homeostazę.
Kraujažolė geriausiai žinoma dėl kraujavimo stabdymo ir žaizdų priežiūros. Taip ši žolė pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Kraujažolė turi teigiamos įtakos medžiagų apykaitai, bet ypač rekomenduojama moterims, nes pasižymi teigiamu poveikiu mažojo dubens raumenims.
Liepos sukaupia daug vitamino C, nestinga juose ir karotino, krakmolo, glikozidų.
Raudonasis dobilas kupinas ląstelienos, proteinų, baltymų ir riebalų, flavonoidų, vitamino C. Šio augalo preparatai tinka peršalimams, kosuliams vaikyti, padeda virškinimui, padeda nusiraminti. Raudonasis dobilas skatina šlapimo išsiskyrimą, rekomenduojamas moterų krūtų ir kiaušidžių auglių atveju. Moterims raudonasis dobilas ypač naudingas reguliuojant hormonus, nuotaikų kaitą.
Vaistinė medetka vartojamas malšinant skausmą, atpalaiduojant spazmus, gydant žaizdas, opas, nudegimus, egzemą, uždegimus. Medetka pasižymi ir kraujavimo ,piktybinių auglių augimo stabdymu, skatina tulžies sulčių ir šlapimo išsiskyrimą, mažina kraujospūdį. Medetka taip pat veiksminga prieš stafilokokus ir streptokokus. Nepatartina vartoti esant mažam kraujo spaudimui, esant alergijai vitamino A preparatams.
Nakviša turtinga omega 3 ir gerosiomis riebalų rūgštimis. Profilaktiškai nakviša pasižymi poveikiu imuninėms ląstelėms. Nakviša reguliuoja moteriškus hormonus, gerina medžiagų apykaitą, ją atnaujina, stiprina ląstelių elastingumą, tamprumą.
Pipirmėtė naudojama esant nuovargiui, padeda koncentruoti dėmesį, gerina virškinimą, nuima odos niežėjimą;
Šalavijas turi daug antioksidantų, vitamino K, turi stiprų priešuždegiminį poveikį, gerina kraujotaką, atmintį, padeda esant įvairiems virškinimo negalavimams, kvėpavimo sutrikimams, malšina įvairius skausmus, padeda lengviau atsistatyti po ligų.
Galimos vaistažolių ir kitų augalų gydomosios savybės yra pateiktos tik informaciniais tikslais remiantis liaudies medicinos žiniomis. Už turinį neatsakome. Prieš vartojant vaistažolių ar kitų augalų arbatą, kavą, ar mišinį, rekomenduojame pasitarti su gydytoju arba vaistininku.